מדיניות פרטיות

כתיבת ספר תורה

 

 

שימוש בנתונים:

המידע האישי שאנו אוספים ישמש רק למטרות ספציפיות ומוגבלות ולא ייעשה בו שימוש מחוץ לגבולות המדיניות הפרטיות המצוינות כאן, אלא אם כן מסכים במפורש או חוק החובה מחייב כך.

 

הודעות דוא”ל:

על פי הסכמתך המפורשת, עשויים להישלח אליך הודעות דוא”ל עם עדכונים, חדשות ומידע נוסף הקשור לאתר ספר תורה. אתה יכול לבחור להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת, על ידי בקשה בכתב או באמצעות הקישור “הסר מהרשימה” הנמצא בתוך הודעות הדוא”ל.

 

מידע מינימלי לילדים:

אנו דואגים לאבטחת המידע האישי של ילדים. אם אתה הורה או מטפל בילד שסיפק לנו מידע אישי בלתי רצוי, אנא צור קשר איתנו ונמחק את המידע מהרשומות שלנו.

 

שינויים למדיניות הפרטיות:

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת. כל שינוי שייעשה ייפרסם באתר ויכנס לתוקף מיד לאחר פרסומו. המשך השימוש באתר לאחר שינויים אלו מהווה הסכמה מצידך למדיניות הפרטיות המעודכנת.

 

פרטיות ואבטחת התשלום:

במידה ואתה מבצע תרומה כספית דרך האתר, אנחנו מבצעים את כל האמצעים המקובלים לאבטחת התשלום ושמירת פרטי הכרטיס. כל פרטי התשלום ייעברו באופן מוצפן ומאובטח על ידי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות. אנחנו דואגים לאיוונט גישה לא מורשית או שימוש לרעה במידע הכרטיס.

 

זכויות יוצרים:

כל התוכן המוצג באתר ספר תורה, כולל טקסטים, תמונות וגרפיקות, נמצא תחת זכויות יוצרים שמורות. אין לשכפל, לשנות, להפיץ או להשתמש בתוכן בלתי מורשה ללא קבלת הסכמה מפורשת מאתנו.

 

פרטיות אורחים:

אנו מכבדים את פרטיות האורחים שלנו ואין לנו כוונה לאסוף מידע אישי מביקורך באתר בלעדייך מתן הסכמה. אנו נעשה שימוש במידע סטטיסטי אנונימי לצורך שיפור תפקוד האתר ומענה לצרכים המשתנים של המשתמשים.

 

 

 

אם יש לך שאלות נוספות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו או לשימוש במידע האישי שלך, אנא צור קשר עימנו באמצעות פרטי היצירה קשר המפורסמים באתר.

 

תודה שביקרת באתר ספר תורה, אנחנו מקווים שהתקשורת והשירות שקיבלת עמנו היו לשורת רצון שלך.